Gwóźdź samoprzylepny tesa regulowany do tynku i tapet, 2 szt. 1kg

Regulowany gwóźdź samoprzylepny ułatwiający montaż przedmiotów o masie do 1 kg. Do wyrównanego montażu obrazów na powierzchniach delikatnych i fakturowanych.
23,22 zł
Bez podatku 18,88 zł
dostępny Ilość sztuk: 106 Indeks: 77774-00007-00
 

Darmowa dostawa od 400zł

 

Gwarancja najlepszej jakości!

 

14 dni na zwrot

Gwóźdź samoprzylepny tesa® regulowany do tynku i tapet, 2 szt. 1kg

Mamy zaszczyt zaprezentować Gwóźdź Samoprzylepny tesa® do Tapet i Tynku z Regulacją Wysokości, idealny do bezpiecznego montażu przedmiotów o masie do 1 kg na delikatnych i fakturowanych powierzchniach, takich jak tynk i tapeta. To nie tylko gwarantuje bezpieczne i niezawodne zawieszenie obrazów i dekoracji, ale także oferuje funkcję regulacji wysokości, umożliwiając wyrównany i pionowy montaż. Możesz również użyć dwóch gwoździ do przytwierdzenia jednego obrazu. Dzięki technologii Powerstrips®, demontaż jest łatwy i nie pozostawia śladu na powierzchni. Gwóźdź samoprzylepny można użyć powtórnie, wystarczy zastosować nowy plaster samoprzylepny. Bezpieczny i szybki montaż, bez konieczności wiercenia otworów i wbijania gwoździ - czy można chcieć czegoś więcej?

Montaż na Delikatnych Powierzchniach

Gwóźdź Samoprzylepny tesa® doskonale sprawdza się na delikatnych i fakturowanych powierzchniach, takich jak tapeta i tynk. Teraz możesz wieszać obrazy, dekoracje i inne przedmioty bez obaw o uszkodzenia powierzchni.


Niezawodna Wydajność

Każdy gwóźdź jest w stanie utrzymać przedmioty o masie do 1 kg na jednym gwóździu lub aż 2 kg na dwóch gwoździach. Twój obraz lub dekoracja będą pewnie zawieszone na ścianie.


Regulacja Wysokości

Funkcja regulacji wysokości umożliwia dokładne dostosowanie i wyrównany montaż, co jest niezwykle istotne przy zawieszaniu obrazów.


Usuwanie Bez Śladu

Dzięki technologii Powerstrips® gwóźdź można bardzo łatwo usunąć, nie pozostawiając żadnych śladów ani uszkodzeń na powierzchni. Możesz zmieniać aranżację wnętrza, nie martwiąc się o ślady na ścianie.


Powtórne Użycie

Gwóźdź Samoprzylepny tesa® z Regulacją Wysokości można wykorzystać ponownie, wystarczy zamienić zużyty montażowy plaster na nowy. To oszczędność czasu i pieniędzy.

Zyskaj pełną kontrolę nad montażem i aranżacją swojego wnętrza dzięki Gwóździu Samoprzylepnemu tesa® z Regulacją Wysokości. Bezpieczne i eleganckie zawieszanie obrazów oraz dekoracji jeszcze nigdy nie było takie proste. Zamów teraz i stwórz idealne wnętrze!

77774-00007-00
4042448353856

Opis

Kolor
biały
Przeznaczenie
powierzchnie teksturowane
Udźwig
1 kg
Materiał
plastik

Brak recenzji użytkowników.

Podobne produkty

13 innych produktów w tej samej kategorii