FORMY DOSTAWY

Wysyłki realizujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 - 15:30. Zamówienia złożone do godziny 10:00 posiadają gwarancję nadania tego samego dnia. Czas realizacji liczony jest od pozytywnej autoryzacji płatności, albo w przypadku płatności przelewem tradycyjnym - od otrzymania wpłaty.

Zamówienia realizowane są na terenie polski, w przypadku chęci dostawy za granicę prosimy o kontakt w celu uzyskania indywidualnej wyceny.

inpost.pngPaczkomaty InPost

Koszt dostawy: 13,90zł

Paczkomat InPost to system skrytek pocztowych, służący do odbierania paczek 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu - wygodnie, po drodze, w dogodnym dla Ciebie czasie.

Automaty Paczkomat zwykle zlokalizowane są w łatwo dostępnych miejscach: przy sklepach i stacjach benzynowych. Pełną listę aktualnie działających automatów Paczkomat możesz znaleźć w zakładce Znajdź Paczkomat.

Więcej informacji jak odebrać przesyłkę przy pomocy automatu Paczkomat znajdziesz na stronie Jak odebrać paczkę w automacie Paczkomat

Czas dostawy: do 48h


inpost.pngKurier InPost

Koszt dostawy: 18,90zł

Kurierzy InPost doręczają przesyłki w dni robocze od godziny 9 do 17. Wybierając tą opcję dostawy najlepiej podać adres, w którym klient będzie mógł odebrać przesyłkę w wyznaczonych godzinach.

Po złożeniu zamówienia klient otrzymuje numer przesyłki, dzięki któremu może śledzić paczkę pod wskazanym adresem: śledzenie paczki InPost

Czas dostawy: do 48h


dpdKurier DPD

Koszt dostawy: 18,90zł

Przesyłki doręczane są przez kuriera DPD do Odbiorcy w dni robocze w godzinach 9-17, najczęściej następnego dnia roboczego licząc od daty odbioru przesyłki od Nadawcy, jednak z zastrzeżeniem, iż nie jest to termin gwarantowany.

Kurier DPD dostarcza przesyłkę pod adres wskazany przez klienta, dlatego najlepiej wybrać miejsce, w którym klient będzie mógł odebrać paczkę w wskazanych godzinach. Kurier DPD przed odbiorem lub doręczeniem przesyłki może zadzwonić pod numer telefonu wskazany w formularzu natomiast nie jest to obowiązek kuriera.

Po złożeniu zamówienia klient otrzymuje numer przesyłki dzięki, któremu może śledzić paczkę pod adresem - śledź paczkę DPD

Czas dostawy: do 48h


odbiór osobistyOdbiór osobisty

Koszt dostawy: za darmo!

Zamówienia mogą zostać również odebrane osobiście.

W tym celu prosimy o zaznaczenie tej opcji przy składaniu zamówienia.

Zamówienie można odebrać od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-15:30 pod wskazanym adresem:

P.C. s.c.
Aleja Jana Pawła II 39,
15-704, Białystok Podlaskie, Polska

Znajdź nas na google maps!

darmowa dostawa

FORMY PŁATNOŚCI

przelewPrzelew tradycyjny

Opłata: 0 zł

Ta forma płatności przeznaczona jest dla klientów preferujących samodzielne wykonanie transakcji. Klient loguje się na swoje konto bankowe, bądź osobiście udaje się do placówki, wypełnia niezbędne dane, a następnie wykonuje przelew.

Po złożeniu zamówienia klient otrzymuje informacje na adres e-mail z danymi, na które należy przelać należną kwotę.

W momencie zaksięgowania wpłaty na naszym rachunku przystępujemy do realizacji zamówienia

Czas zaksięgowania: do 48h


paynowPłatności internetowe - PayNow

Opłata: 0 zł

Forma płatności obejmująca szybkie przelewy internetowe za pośrednictwem bramki płatniczej PayNow, których czas księgowania nie przekracza 15 minut.

To bardzo wygodna i bezpieczna forma płatności mBanku. Paynow udostępnia płatności większości polskich banków.

Płatność BLIK, szybkim przelewem oraz kartą odbywa się prosto i szybko.

Czas zaksięgowania: do 15 minut


przelewy24Płatności internetowe - Przelewy24

Opłata: 0 zł

Przelewy24 to pośrednik w realizacji przelewów bankowych. Ta metoda płatności umożliwia realizację przelewu, która trwa od kilku minut do kilku dni. Dzięki pośrednictwu Przelewy24 zaksięgowanie płatności jest niemal natychmiastowe, co znacząco skraca czas realizacji płatności. Klient może szybciej otrzymać towar lub usługę, a za usługi może zapłacić również w ramach płatności odroczonej.

Czas zaksięgowania: do 15 minut


Mastercard and VisaPłatności kartą (Visa, Mastercard)

Opłata: 0 zł

Ten typ płatności jest obsługiwany przez Blue Media S.A. Po złożeniu zamówienia zostaniesz automatycznie przeniesiony na bezpieczną stronę operatora w celu dokonania płatności.

Autorazycji dokonuje Blue Media S.A., a żadne dane płatnicze nie są przekazywane do sklepu. Zamówienie trafia do realizacji w momencie pozytywnej autoryzacji płatności.

W przypadku nieudanej próby płatności skontaktuj się z nami w celu zmiany sposobu płatności.

Czas zaksięgowania: do 48h


płatność za pobraniemPłatność za pobraniem

Opłata: 5 zł

Płatność za pobraniem to jedna z opcji płatności online. W odróżnieniu do najpopularniejszej formy, czyli przelewów, transakcja nie jest realizowana przed otrzymaniem zakupionego produktu. Wybierając płatność za pobraniem, płacimy za wysyłkę dopiero w momencie jej odbioru. Oznacza to, że płacisz za produkt, kiedy dostawca ci go wręcza lub kiedy zjawiasz się po odbiór na poczcie. W przypadku odbioru osobistego - kiedy odbierasz towar z naszego magazynu
kontakt