Gwóźdź samoprzylepny do obrazów tesa regulowany, do tynku i tapet 2 szt. 1kg

Regulowany gwóźdź samoprzylepny idealnie nadaje się do bezpiecznego mocowania płócien i blejtram na delikatnych powierzchniach jak np. tapety i gips. Wygodny w aplikacji, usuwalny bez śladu i łatwy do ponownego użycia.
17,61 zł
Bez podatku 14,32 zł
dostępny Ilość sztuk: 33 Indeks: 77778-00007-00
 

Darmowa dostawa od 400zł

 

Gwarancja najlepszej jakości!

 

14 dni na zwrot

Gwóźdź samoprzylepny do obrazów tesa® regulowany, do tynku i tapet 2 szt. 1kg

Szukasz idealnego rozwiązania do zawieszenia swojego ulubionego obrazu na delikatnych i teksturowanych powierzchniach, takich jak tapeta czy tynk? Oto odpowiedź: Regulowany Gwóźdź Samoprzylepny tesa®! Ten innowacyjny produkt to doskonały sposób na przymocowanie płótna lub blejtramu, bez konieczności używania narzędzi, a co ważniejsze, bez ryzyka uszkodzeń powierzchni.


Gwóźdź, Który Ułatwia Montaż

Montaż tego regulowanego gwóździa jest niezwykle prosty. Dzięki zastosowanej technologii Powerstrips®, wystarczy, że odkleisz folię ochronną, przykleisz go do wybranej powierzchni, a następnie przyczepisz swoje płótno lub blejtram. Bez jakichkolwiek komplikacji czy potrzeby używania młota czy wkrętów.


Bez Śladów i Bez Uszkodzeń

Co sprawia, że ten produkt jest wyjątkowy? Możesz go zdjąć bez pozostawiania śladów na ścianie. Jeśli zdecydujesz się na zmianę wystroju lub przemieszczenie obrazu, wystarczy delikatnie odłączyć go od powierzchni, i nie będzie żadnych widocznych uszkodzeń.


Solidne Trzymanie i Regulowana Główka

Gwóźdź samoprzylepny tesa® zapewnia solidne trzymanie płótna dzięki metalowej końcówce. Co więcej, dzięki regulowanej główce, masz pełną swobodę w doborze optymalnego miejsca do zawieszenia swojego obrazu.


Wielofunkcyjność i Łatwość Użycia

Ten produkt ma udźwig do 1 kg, co oznacza, że możesz bez obaw zawiesić na nim swoje ulubione dzieła sztuki. Dwa gwóździe tesa® pozwalają zawiesić przedmioty o wadze do 2 kg. Co więcej, produkt jest wielokrotnego użytku. Po zdjęciu go z powierzchni, możesz użyć go ponownie z nowymi płytami montażowymi, dzięki czemu oszczędzasz pieniądze i środowisko.

Regulowany Gwóźdź Samoprzylepny tesa® to doskonałe rozwiązanie do montażu obrazów na delikatnych i teksturowanych powierzchniach. Bezpieczny, łatwy w użyciu i pozostawiający ściany nietknięte, ten produkt jest idealny do przymocowania twoich ukochanych dzieł sztuki. Nie czekaj dłużej i stwórz wyjątkową galerię w swoim domu dzięki regulowanym gwóździom samoprzylepnym tesa®.

77778-00007-00
4042448543417

Opis

Kolor
biały
Przeznaczenie
powierzchnie teksturowane
Udźwig
1 kg
Materiał
plastik

Brak recenzji użytkowników.

Podobne produkty

13 innych produktów w tej samej kategorii