Gwóźdź samoprzylepny tesa do tynku i tapet, 2 szt. 2kg

Gwóźdź samoprzylepny ułatwiający szybki montaż przedmiotów o masie do 2 kg. Do montażu przedmiotów dekoracyjnych na powierzchniach delikatnych (tapeta, tynk).
24,23 zł
Bez podatku 19,70 zł
dostępny Ilość sztuk: 3 Indeks: 77776-00007-00
 

Darmowa dostawa od 400zł

 

Gwarancja najlepszej jakości!

 

14 dni na zwrot

Gwóźdź samoprzylepny tesa® do tynku i tapet, 2 szt. 2kg

Przedstawiamy Gwóźdź Samoprzylepny tesa®, doskonałe rozwiązanie do łatwego i bezpiecznego montażu przedmiotów na delikatnych i fakturowanych powierzchniach, takich jak tynk i tapeta. Ten niezawodny produkt utrzyma masę do 2 kg na jednym gwóździu lub aż 4 kg na dwóch gwoździach, eliminując konieczność wiercenia otworów czy używania tradycyjnych gwoździ. Oferuje także funkcję regulacji wysokości, co pozwala na dokładne dostosowanie zawieszanych przedmiotów. Dzięki technologii Powerstrips®, demontaż jest niezwykle prosty i nie pozostawia śladu na powierzchni. Co więcej, Gwóźdź Samoprzylepny można wykorzystać ponownie, wystarczy zastosować nowy montażowy plaster samoprzylepny. Bezpieczny i wydajny montaż, bez niszczenia powierzchni - to wszystko w jednym produkcie.


Montaż na Delikatnych Powierzchniach

Gwóźdź Samoprzylepny tesa® doskonale sprawdza się na delikatnych i fakturowanych powierzchniach, takich jak tapeta i tynk. Teraz możesz wieszać obrazy, dekoracje i inne przedmioty bez obaw o uszkodzenia powierzchni.


Niezawodna Wydajność

Każdy gwóźdź utrzyma przedmioty o masie do 2 kg na jednym gwóździu lub aż 4 kg na dwóch gwoździach. Nie musisz się martwić o stabilność zawieszonych rzeczy.


Regulacja Wysokości

Funkcja regulacji wysokości pozwala na dokładne dostosowanie i wyrównany montaż, co jest niezwykle istotne przy zawieszaniu obrazów.


Usuwanie Bez Śladu

Dzięki technologii Powerstrips®, gwóźdź można bardzo łatwo usunąć, nie pozostawiając żadnych śladów ani uszkodzeń na powierzchni. Możesz zmieniać aranżację wnętrza, wiedząc, że powierzchnia będzie nienaruszona.


Powtórne Użycie

Gwóźdź Samoprzylepny tesa® można wykorzystać ponownie, wystarczy zamienić zużyty montażowy plaster na nowy. To oszczędność czasu i środków.

Zyskaj pełną kontrolę nad montażem i aranżacją swojego wnętrza dzięki Gwóździowi Samoprzylepnemu tesa® do Tapet i Tynku. Bezpieczne i eleganckie zawieszanie obrazów oraz dekoracji jeszcze nigdy nie było takie proste. Zamów teraz i stwórz idealne wnętrze!

77776-00007-00
4042448353870

Opis

Kolor
biały
Przeznaczenie
powierzchnie teksturowane
Udźwig
2 kg
Materiał
plastik

Brak recenzji użytkowników.

Podobne produkty

13 innych produktów w tej samej kategorii