Taśma antypoślizgowa tesa 15m x 25mm, czarna

Taśma antypoślizgowa z wysokiej jakości masą klejącą, do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych - łatwa w obsłudze.
53,76 zł
Bez podatku 43,71 zł
dostępny Ilość sztuk: 6 Indeks: 60950-00000-1
 

Darmowa dostawa od 400zł

 

Gwarancja najlepszej jakości!

 

14 dni na zwrot

Taśma antypoślizgowa tesa® 15m x 25mm, czarna

Jeśli kładziesz nacisk na bezpieczeństwo, to Taśmy Antypoślizgowe z serii tesa® Anti Slip Professional stanowią idealne rozwiązanie. Czarna taśma z tego asortymentu to doskonała ochrona przed poślizgiem, która skutecznie zapobiega wypadkom w miejscu pracy i w innych miejscach, gdzie stabilność jest kluczowa. Dzięki bardzo dobrej przyczepności, produkt ten doskonale sprawdza się na trudnych powierzchniach, takich jak posadzki przemysłowe. Mocna i trwała powłoka masy klejącej gwarantuje skuteczną ochronę antypoślizgową przez 1-2 lata w warunkach normalnego użytkowania. Co więcej, Taśmy Antypoślizgowe z serii Anti Slip Professional można łatwo urwać ręką, a po zastosowaniu nie kurczą się.


Gdzie zastosować Taśmy Antypoślizgowe tesa® Anti Slip Professional?


Wewnątrz i Na Zewnątrz Pomieszczeń

Taśmy te nadają się zarówno do stosowania wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń, co oznacza, że możesz zadbać o bezpieczeństwo na różnych powierzchniach.


Wymagające Warunki

Doskonała przyczepność tych taśm sprawia, że świetnie sprawdzają się na trudnych powierzchniach, takich jak posadzki przemysłowe. Są niezawodne nawet w warunkach wymagających wyjątkowej stabilności.


Wariant Fluorescencyjny (tesa® 60953)

Ten wariant pozostaje jasny przez długi czas, co czyni go idealnym rozwiązaniem do zastosowań w ciemnych pomieszczeniach w celach bezpieczeństwa i ostrzegania.


Wariant Przezroczysty (tesa® 60952)

Taśma wariantu przezroczystego jest dyskretna i doskonale nadaje się do zastosowań na powierzchniach, takich jak drewniane schody, gdzie chcesz zachować estetykę.


Wariant Czarno-Żółty (tesa® 60951)

Ten wariant jest idealny do znakowania bardzo śliskich powierzchni, co pozwala na szybkie i skuteczne oznaczenie potencjalnych zagrożeń.

Z Taśmami Antypoślizgowymi tesa® Anti Slip Professional każdy krok staje się bezpieczny. Niezależnie od rodzaju powierzchni i warunków, możesz być pewien, że zapewnią Ci one niezbędne bezpieczeństwo i stabilność. Ochrona przed poślizgiem jeszcze nigdy nie była tak skuteczna!

60950-00000-1
4042448901088

Opis

Kolor
czarny
Szerokość
25 mm
Długość
15 m

Brak recenzji użytkowników.

Podobne produkty

12 innych produktów w tej samej kategorii