• Produkt tymczasowo niedostępny

Klej formowalny tesa Sugru biały, 3x3,5g

Sugru to pierwszy na świecie uniwersalny klej formowalny, który zastygając tworzy solidne i elastyczne połączenie.
35,01 zł
Bez podatku 28,46 zł
Produkt tymczasowo niedostępny Ilość sztuk: 0 Indeks: 41236-00001-00
 

Darmowa dostawa od 400zł

 

Gwarancja najlepszej jakości!

 

14 dni na zwrot

Klej formowalny tesa® Sugru biały, 3x3,5g

Potrzebujesz inteligentnego rozwiązania do naprawy, montażu i kreatywnych projektów DIY? Formowalny klej tesa® Sugru to produkt, który spełni Twoje oczekiwania. Ten unikalny i łatwy w użyciu klej stanowi doskonałe rozwiązanie montażowe, pozwalając na niezawodne łączenie nawet w trudnych warunkach.


Jak działa Sugru?

Sugru działa prosto i sprawnie. Po prostu przyklej, ukształtuj, a potem pozostaw do zastygnięcia. Po wyjęciu z opakowania, masę można dowolnie formować przez trzydzieści minut, dostosowując ją do konkretnych potrzeb. Dzięki doskonałej odporności na ekstremalne warunki, ta elastyczna masa może być używana wewnątrz lodówek, zmywarek, czy kabin prysznicowych, a także w temperaturach od -40°C do 180°C.


Główne zalety Sugru:

Przyklej - Gwarantuje trwałe mocowanie z większością powierzchni, takimi jak drewno, szkło, metal, ceramika, tworzywa sztuczne, i wiele innych.
Ukształtuj - W ciągu 30 minut od wyjęcia z opakowania, masę można dowolnie formować, tworzyć i dopasowywać do swoich potrzeb.
Utrwal - Po 24 godzinach od zastosowania, klej utrwala się, przekształczając się w elastyczną gumę, która jest odporna na działanie wody i czynników atmosferycznych.

Sugru to wszechstronny klej, który zrewolucjonizuje Twoje podejście do napraw i projektów DIY. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz naprawić, czy tworzyć, Sugru jest Twoim niezawodnym partnerem!

41236-00001-00
4063565069109

Opis

Kolor
biały
Masa
3 x 3,5g

Brak recenzji użytkowników.

Podobne produkty

2 innych produktów w tej samej kategorii