Zamawianie

Informacje związane z zamówieniami

Zamówienia w sklepie internetowym można składać 24 godziny na dobę przez cały rok. Zamówienia składane w dni powszednie po godz. 12 00 , w soboty, niedziele oraz w święta rozpatrywane będą w najbliższym dniu roboczym.  

Warunkiem koniecznym realizacji zamówienia jest  podanie aktualnego numeru telefonu i adresu e-mail lub rejestracja w bazie sklepu.

Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

Zamówienie w przypadku wyboru formy płatności "przedpłata przelewem"  realizowane jest po zaksięgowaniu wpłaty na konto firmy P.C. s.c. Zbigniew Czajkowski, Janusz Plewa. 


Do każdej przesyłki dołączamy potwierdzenie zakupu.

Wyznajemy proste zasady współpracy – oferujemy wysokiej jakości taśmy samoprzylepne, atrakcyjne ceny i szybką realizację z najtańszą dostawą!


OBSŁUGA ZAKUPÓW HURTOWYCH:

Razem ze sprzedażą detaliczną prowadzimy sprzedaż dla Klientów zainteresowanych zakupem hurtowym. Wszelkie zapytania ofertowe prosimy kierować pod adres
biuro@tasmypc.pl   Z całą pewnością dołożymy wszelkich starań, aby Państwu pomóc w zakupie większych ilości, jak również w przypadku poszukiwań i doborze nietypowych produktów niebędących w ofercie sklepu bądź trudno dostępnych na naszym rynku.