• Nowy

Dyspenser do taśmy pakowej tesapack® COMFORT

Dyspenser ręczny tesa® Comfort to bezpieczne i ergonomiczne narzędzie z wbudowanym ostrzem, do efektywnego i sprawnego nanoszenia taśm do zaklejania kartonów.
92,26 zł
Bez podatku 75,01 zł
dostępny Ilość sztuk: 2 Indeks: 6400-00001-02
 

Darmowa dostawa od 400zł

 

Gwarancja najlepszej jakości!

 

14 dni na zwrot

Dyspenser ręczny tesa® Comfort to narzędzie do szybkiego i sprawnego nanoszenia taśm do pakowania i zaklejania kartonów. Nadaje się do wszystkich taśm tesapack® o szerokości do 50 mm. Dzięki wytrzymałej konstrukcji metalowej dyspenser stanowi połączenie profesjonalnej jakości ze sprawdzoną funkcjonalnością.

Wytrzymała konstrukcja metalowa do częstego użytku

W przemysłowych środowiskach pracy potrzebne są solidne narzędzia o sprawdzonej funkcjonalności i maksymalnej dostępności. Dokładnie takie cechy posiada dyspenser ręczny tesa® Comfort. Charakteryzuje się mocną, metalową konstrukcją i ergonomiczną miękką rączką umożliwiającą intuicyjną obsługę.

Stworzony do szybkiej i łatwej obsługi

Dzięki dyspenserowi ręcznemu tesa® Comfort, zaklejanie kartonów wysyłkowych jest szybkie i intuicyjne. Po prostu dociśnij dużą, gumową rolkę kontaktową do powierzchni pudełka, pociągnij dyspenser w swoim kierunku. Aby odciąć taśmę, zwyczajnie dociśnij klapkę z tworzywa sztucznego do powierzchni kartonu, nie przerywając przesuwania dyspensera.

Zintegrowane bezpieczeństwo

Dyspenser ręczny tesa® Comfort jest zgodny z najnowszymi standardami bezpieczeństwa pracy. Dyspenser posiada wysuwane ostrze uruchamiane wyłączne po dociśnięciu specjalnej klapki do powierzchni klejenia. Ten środek bezpieczeństwa stanowi dla osoby pakującej ochronę przed skaleczeniem, a jednocześnie nie zakłóca szybkiego i sprawnego procesu pakowania.

Regulacja napięcia taśmy

Dyspenser ręczny tesa® Comfort posiada funkcję regulacji napięcia taśmy umożliwiającą jego stosowanie ze wszystkimi rodzajami taśm do pakowania i zaklejania kartonów tesapack®. Funkcja ta zapewnia doskonałą interakcję pomiędzy rolką taśmy a działaniem dyspensera. Używaj go w sytuacjach wymagających szybkiej zmiany rodzaju używanej taśmy celem spełnienia zróżnicowanych wymagań w zakresie pakowania.

Główne zastosowania

  • Wysoka wytrzymałość dzięki mocnej, metalowej obudowie
  • Wysuwane ostrze dla bezpiecznego użytkowania (ochrona przed skaleczeniem)
  • Miękka, gumowana rączka dla bezpiecznego i wygodnego użytkowania
  • Regulacja napięcia taśmy
  • Gumowa rolka do łatwego nanoszenia taśmy
  • Nie zawiera taśmy w zestawie 
6400-00001-02
4042448913869

Opis

Kolor
czerwono - niebieski
Masa
600 g
Materiał
metal / plastik

Pliki do pobrania

6400-COUNTRY-PI-PL.pdf

Pliki do pobrania (44.57KB)

6400-COUNTRY-PI-PL.pdf

Pliki do pobrania (44.57KB)

Brak recenzji użytkowników.

Podobne produkty

1 inny produkt w tej samej kategorii